Takipcisatinalz.com: İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Ancak hesabınıza baki giriş yapan ve izlem eden biriyseniz, örneğin 2 gün önce bakmış olduğunuzda hermadde normalse, bu durumda hesabınızın Instagram tarafından silinme ihtimali de ortadan kalkıyor. Bu durumda hesabınızın elden çhileındığını tespit etmiş olursunuz. şayet hesabınız Instagram tarafından silinmiş olsaydı farklı bir uyarı almış olurdunuz.
Instagram hesabım çhileındı demeden önce son bir kontrol de arkadaş, kardeş evet da hesabı izlem eden yakınlarımızdan kontrol sağlamaktır. Samimi evetğunuz kişilere izlem ettiği kişgelecek gözden geçirmesini, düzgüsüz bir kullanıcı adı olup olmadığı sorulabilir. Hesabı hackleyen zevat alelumum kullanıcı adınızı değustalıktirmektedir, saldırganların sizin hesabınız ciğerin belirlediği yeni kullanıcı adını bulmaya çhileışın.
Instagram Hesabı Kesinlikle Hacklenir? Önemli Ikazlar
Instagram hesabınız çhileındı ise bunun saksılıca sebepleri şunlardır:

E-andıran adresinize gelen ve Instagram tarafından geldiğini düşündüğünüz düzmece e-postalar. Bu e-postalar enformatik dilinde “pishing” olarak adlandırılan ve güya Instagram’dan gelmiş izlenimi uyandıran düzmece maillerdir. Tetik bakıldığında web adres kısmının instagram.com evet da facebook.com olmadığı anlaşılabilir. şayet bu e-postalardan birinde nokta alan linklere tıklarsanız, saldırganların istediği detayları verirseniz şifreniz çhileınabilir.
Kovuşturulmaçi arttırmak ciğerin kullanılan web siteleri evet da hareketli uygulamalar. Bu web siteleri ve uygulamalar alelumum Instagram bağlantısı istediği ciğerin şifrenizi hileırlar. Hesabınızda çift faktörlü doğrulama yoksa kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınızı ele geçirirler.
Toplumsal mühendislik. Bu yöntemde bir koca şifrenizi çgirmek ciğerin size çeşitli oyunlar kurabilir. Örneğin; hesabı çhileınan bir müşterimize kuduruk “DM” ile ulaşıp, izlemçi sayısını arttıracağını söylemişti. Bunun ciğerin de şifresini almıştı. Toplumsal mühendislik, bir kişyavuz farklı metotlarla inandırma ika yöntemidir. Saldırganlar kişgelecek “hesabın tehlikede” “izlemçini arttıralım” üzere sözlerle kandırarak hesaplarını çalabilir.
Çhileınan Instagram Hesabı Kesinlikle Gelişememiş Alınır?
Instagram hesabı çhileınan evet da hacklenen zevat ciğerin ne efsus ki çok çokça teknik bulunmuyor. Instagram tarafından bu mevzuda çok çokça bindi sunulmama nedenlerinden bir tanesi, “hesabım çhileındı” diyerek gerçekte değişik kişilerin hesabını çalmaya çhileışan kişilerin olması.

1.Teknik: Instagram giriş penceresinde “şifreni mi unuttun” seçeneğine tıkladıktan sonra “e-posta” “telefon numarası” seçenekleriyle şifre sıfırlama bağlantısı almaya çhileışın. şayet şifre sıfırlama bağlantısı gelirse derhal şifreyi değustalıktirin ve yalnız ardından “kayıtlı e-posta” “kayıtlı çökertme telefonu” kontrollerini sağlayıp hesabı güvene karşı.

Bu yöntemlerle hesabı kurtaranlar sınama ve teşekkürlerini lütfen yorumlara yazsın.

2.Teknik: Instagram hesabınız çhileındığında e-posta adresiniz çok önemli gösteriş oynar. Instagram adisyon şifreniz değustalıktiğinde veya kullanıcı adınız değustalıktiğinde e-posta hesabınıza değişiklik bildirimi hileırsınız. Instagram hesabını çalan saldırganlar çoğunlukla kullanıcı adı ve e-postayı zaten değustalıktirirler. Instagram tarafından geldiğine emniyetli evetğunuz maillerde “kullanıcı adı değustalıktirildi” mailine girerek “Kullanıcı adını değustalıktiren sen değilsen, hesabını güvene hile” evet da gâh “değustalıkikliği art hile” yazan linke tıklayın. Tıkladıktan sonra karşınıza şöyle bir görüntülük çıkarsa şanslısınız fakat alelumum saldırganlar e-posta adresini değustalıktirdiği ciğerin sizde bu görüntülük çıkmaz ve direk olarak “güvenlik kodu hile” seçeneği çıkar:

instagram takipçi satın al

İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al https://noktavurusluyazicilar.name.tr/ https://agizvedissagligi.name.tr/ https://korumaalanlari.name.tr/ https://guzelliksalonu.name.tr/ https://ikincielalimsatim.name.tr/ Heets
Puff Bar