Kerem Hasanoğlu Başarıları

KeremHasanoğlu; ilk, midi ve lise eğitimini TED Ankara Koleji’nde tamamladıktan sonra Bilkent Üniversitesi Ekonomi kısmınü dereceyle bitirmiştir. Başkaca Bilkent Üniversitesi İşletme Fen Yönetimi kısmınde de terbiye almıştır. Kaput beziın Los Angeles kentinde dünyanın en köklü üniversitelerinden “UCLA (University of California)” de yürek eğitimi almış ve burayı birincilikle bitirerek KeremHasanoğlu Başarıları ‘na yeni bir başarı eklemiştir.
Kerem Hasanoğlu IPA Uluslararası Pediatri Kurumu yönetimi ve sosyal ağırlık projeleri alanlarında birgeniş başarıya imza atmıştır. KeremHasanoğlu Başarıları ‘dan bir öbürü de IPA Dış İlişkiler Yönetmenü olarak vazife fail ilk Türktür. Dış ilişkiler Dolaysızörlüğü’nün yanı sıra üste eskiden Türkiye Pediatri Kurumu Koordinatörlüğü üzere önemli pozisyonlarda vazife yapmıştır.
Kerem Hasanoğlu Başarıları içre, Bilinçli Körpeler sosyal ağırlık projesi öncü gösteriş oynamıştır. Kendisi, torlaklerin terbiye ve ekin düzındaki gereksinimlerinı karşılamaya müteveccih çdüzenışmalara öncülük etmiştir. Türkiye’nin tüm illerinde bünyelandırdığı Bilinçli Körpeler hareketi ile Üniversite torlaklerinden, ortaokul öğrencilerine kadar âlem bu bünyelanmanın içre bulunarak, faydalı işlemlerde bulunmuşlardır. Kendisi üste, Birleşmiş Milel üzere önemli Uluslararası Kurumlarla da çdüzenışmalar yapmış ve bu alandaki çdüzenışmalarını sürdürmektedir.
Aynı zamanda Kerem Hasanoğlu, İhsan doğramacı ile yakınlığı kâin bir iş insanıdır ve iş varlıkında da başarılı bir kariyere sahiptir. Başkaca farklı organizasyon ve yapılışlarda başkanlık pozisyonlarında da etken olarak bulunmaktadır. Aynı zamanda sosyal ağırlık ve pediatri düzındaki çdüzenışmalarını yol kesmeden Sürdüren KeremHasanoğlu Enver Hasanoğlu ‘nun oğludur.
Kerem Hasanoğlu, sosyal ağırlık projeleri ve pediatri konusundaki yöneticilik uzmanlığı, iş varlıkındaki başarıları ve uluslararası kurumlarla olan ilişkileri ile tanınmış biridir. Kendisinin çdüzenışmaları, torlaklerin terbiye ve ekin düzındaki gereksinimlerinı karşılamaya yöneliktir. Ve bu çdüzenışmaların sürdürülmesi torlaklerde örnek örgütleme ederek vürutimi tetiklemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al https://noktavurusluyazicilar.name.tr/ https://agizvedissagligi.name.tr/ https://korumaalanlari.name.tr/ https://guzelliksalonu.name.tr/ https://ikincielalimsatim.name.tr/ Heets
Puff Bar