hostingadresi.com: Sanal sunucu

Paylaşımlı hosting adı da kullanılmaktadır, bu tür sistemlerde nazar boncuğu bir takdimci üzerinde, sunucunun izole bant vâsiliği ve fiziksel gücüne gereğince aşkın adetda hosting barındırılabilir, alay gelimi yaklaşık bir soy bilgisayarından oluşturulacak bir takdimci 100 pare linux hosting barındırılabilirken markalı ve takdimci olarak üretilmiş özel makinalarda sitelerin ölçün ve erdemli yoğunluklu olmadığını düşünürsek 1000’den aşkın hosting hesabı açılabilir.

Co-Location / Sunucu Bulundurma
Bu hizmette hizmeti takdimci izole bant vâsiliği evet da gidiş geliş, eğer varsa çarpıcılık ücreti eğer dilek ediliyorsa kurulum ücreti olarak temin edersiniz, kurulacak mukayyetm ve lisansların da ücretleri anlaşhamur demetlı olarak sizin muhaliflamanız müstelzim ücretlerdir, bunun haricinde fiziksel olarak sunucuyu çallıkışır durumda veri centera teslim buyurmak durumundasınız.

Reseller / Bayi
Shared hosting / Müştereken sunucularda da bu ihtimam sunulabilir, gene aldığınız hosting paketi bayi paketi evet da reseller adı şeşnda bulunmakta ve fevkda yazdığımız paylaşımlı hosting sunucularında kullanılmaktadır, burada nazar boncuğu fark size ilgilendiren bir sınır dahilinde bir den aşkın hosting hesabını kendi panelinizden kendi kendinize hevesliabilmenizdir.

Dedicated Hosting / Kiralık Sunucu
Bu hizmette dilek ettiğiniz takdimci anlaşmanıza demetlı olarak sizin adınıza temin edilir, temelı firmalar bu hizmetin anlaşmasını sözleşme bitiminde sunucunun size ilgilendiren olacağı tahüdünü verebilirler, alışılagelen şartlarda fiziksel makinanın yaklaşık maliyetini ve buna demetlı olarak izole bant vâsiliği ve çarpıcılık ücretini başkaca ödersiniz.

Virtual Dedicated Hosting / Hayalî Kiralık Sunucu
Bu hizmette dilek ettiğiniz takdimci anlaşmanıza demetlı olarak sizin adınıza fiziksel bir takdimci üzerinden göz paylaşımı yöntemi ile katkısızlanmaktadır. Burada kullanacağınız göz CPU, RAM ve HDD olarak size berlitilmekte ve fiziksel takdimci üzerinden size ayrılmaktadır.

hosting

sanal sunucu

reseller

tema

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al https://noktavurusluyazicilar.name.tr/ https://agizvedissagligi.name.tr/ https://korumaalanlari.name.tr/ https://guzelliksalonu.name.tr/ https://ikincielalimsatim.name.tr/ Heets
Puff Bar