Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Orak ayı 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini geliştirmeye eşış, dünya üzerinde belli başlı alanlarda ülkemizi temaşa etmesiyle öne çıhun bir Marifet âdemı ve Mucittir. Ülkemizde bireysel olarak ama başına öne çıhun en büyük oranda ilaç kucakerik patentinin doğruluk sahibidir. Bu zamana kadar yapmış oldukları buluşlar ve ilaç kesimünde çoğu büyük adımlarıyla öne çıhun Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Namına özgü fikirleri ve çdüzenışmak istediği vadiı izam etmek talip Alkoçlar, vasatğı Metehan Yeşil ile birlikte kurmuş oldukları Ar-Ge isimli programın umumi reisıdır. Ar-Ge, Uygulayım bilimi Geliştirme Bölgeleri Kanunu’na bakarak insanoğlunun veri acıarcığının birlikte farklı etkenleri birleştirerek açık artırma çdüzenışmaları sürdüren ve gelişen teknolojiyi kullanarak sistemli bir sentetik zekâ üretme sistemine maruz isimdir.
Yalnızca Ar-Ge projesiyle konaklamak istemeyen kellearı fehvaında ülkesini baki temaşa eden Alkoçlar, bu zamana kadar yaptığı berat kellevuruları ile de meşhurdur. 143 pare kellevurulmuş ve 280’den lüks beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bu tarz şeylerin birlikte ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT şu demek oluyor ki ivedili gelişen vakalarda hızlı sonuç düzenınmasını sağlayıcı testler geliştirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Bendeübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Senenin Genç Marifet Ödülü’ne namzet olarak gösterilmiştir ve çoğu ilim insanoğlununın desteğini alarak bu ödülü nailtır. 2020 senesinde ise yaptığı ilaç patentleriyle birlikte tekrar bu ödüle layık görülmüş ve nailtır.
Sahaında artık doğru bir spesiyalist olmasıyla birlikte kimsenin nüans edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda büyük bir öneme iye olan Alkoçlar, Cihan çapında arsa edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk nöbet güruhlen flavonol glikozit esaslı sarhoş olmak üzere antiviral bileşenin mucididir. Bunun tasdikını ise T.C Besin, Ziraat ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu bileşke tam olarak 21 parça de formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içinde ise yaratma arasında en çok berat kellevurusunu yaparak Türk Buluş belgesi Enstitüsü sonucuyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Senenin Marifet âdemı Ödülü’’ kendisine mevdutir.
Yaptığı çdüzenışmalarla adamlık evveliyatına faydasını hiç natamam etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı kuruluşsı sayesinde oflaz nöbetlere her yıl imza atmayı başarmıştır. Yeri geldiği zamanda kötü payanlar elde etse bile asla çdüzenışmalarından vazgeçmemiş baki olarak kendisini Marifet dünyasına göstermeyi başarmıştır. Özellikle amansız hastalık terapilerine yönelik yaptığı nörojenez miyojenez birlikte sarhoş olmak üzere iyileştirme yuğrunda geliştirdiği bileşkeleri keşfederek adamlık evveliyatına büyük bir etkiı dokunmuş ve patentini almıştır. Cihan üzerinde pek bilinmese de temelı zikıymet molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek hasretmek icabında PCT onaylı sildenafili içinde bulunduran pde5 inhibitöründen daha meşakkatlilü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuşdolaşma. Bu icadının kıymeti ise yaklaşık olarak 3 Milyon Dolardır. Yalnızca malum şeylerin üzerinde çdüzenışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde de çdüzenışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çdüzenışmalarla Sierra Leone isimli devlete yardımcı olmuşdolaşma. ‘’Novir’’ isimli yaptığı antiviral formülasyonu ülke içinde kâin birkaç yurttaşa deneterek üzerlerinde denemek talip mucidimiz yaptığı bu ahacık de başarılı olmuşdolaşma. Tek kötü (kat ağırlık) özelliği bulunmayan bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’de daha sonrasında ise 25’e benzeyen ülkede izinı münfailtır. Bilcümle çdüzenışmalarına tam odak çdüzenışan Ar-Ge yetkilileri bu vetireten de başarılı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar yalnızca Ar-Ge projesiyle ülkemizde daha çok ön plana çıksa da Cihan üzerinde de birgeniş şirketin şirket ve kurucu kadrosunda arsa almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma isimli ilaç şirketinin Kuma Sahibi ve Teknolojiden mesul reisıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Uygulayım bilimi Transferleri ile alakalı ve envestisman vasıtayla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden mesul reisıdır.
Yıldız Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge Baş Müşavirı ve Başkan Yardımcısıdır.
Belçika’da kâin HC Pharma isimli bir Eczanenin Dümen Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce berat ve geliştirdiği onlarca bileşkenin birlikte insanoğluna yarayacak nöbetler üretmeyi savsaklama etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin marka lisansına da sahiptir. Buna yönelik geliştirdiği 19 PGE-1 mRNA isimli formülasyonu vardır. Özellikle jurnal hayatta katıkların geçmesi kucakin belli başlı bir dakikaı beklesek bile bazenları lafıcı olabiliyorlar. Hem derinin hariçsından hem de kucakerisinden kolaylık bir şekilde iyileştirme edebilmek kucakin bu kullanılıyor. Antrparantez tensel nöbetlev bozukluğunu da iyileştirme geçirmek kucakin kullanılmaktadır. Yalnızca bununla kalmamış tehlikee karşı mukavim ve meşakkatlilü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere iye olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin isimli berat kellevurularının 2000 adetine benzeyenın doğruluk sahibidir. Cihan üzerinde onun yaptığı nöbetleri kendisine çekerek bozmak isteyenler elbet başüstüne. Bu yüzden onun başarısını çekemeyen insanlar haklarını kendilerine çekmeye çdüzenışsalar da Alkoçlar her dakika kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise temelı konularda hala meşru haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını yüz uzun periyodik kapanmalara ve sosyal hayattan münezzeh zaruri mekân istirahatlarine maruz artan dünya toplumlarında birgeniş alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir çabukluk kazanmış durumda.

Konuyla alakadar görüşünü bildirme eden Spektral Holding Dümen Oturmuş Eşreisı Erdal Can Alkoçlar bu devir ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen dönemin salgın şartlarından dolayı ıztırari olarak artması özellikle şahsi bilişim ve teknolojik cihaz inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Daha önce icap ilaç, icap mühendislik ve bilişim alanlarında yatırımların çoğu gelişmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, artık alakadar sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz hesabına kuruluşlabilecek en namuslu katkı, inovasyonu umumi anlamda bir milli bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna kadar desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz sayesinde son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine sağlamlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Cihan çapında yaptığı patentler ve ilaç kesimünün önde gelen ismi olarak öne çıkmaktadır. Marifet âdemı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse de yatırımcı kişiliği ile de öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine büyük miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, Yıldız Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge ve buna misal çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz hesabına da büyük gelişmeler sağlayıcı Alkoçlar, Mas İlaç Plasman Ar-Ge Şirketinin kurucu vasatğıdır ve aynı zamanda reisıdır. Ülkemizde arsa vadi sair ilim adamlarından daha çok öne çıkmasının sebebi ise çok büyük bir oranda farmasötik bileabat patentinin doğruluk sahibi olması ve kellevurusunu ilk yapan zat olmasıdır. 2010 senesinden bu yana kadar yaptığı girişimler ve bulduğu molekülleri umumi olarak insanlığın esas ammaçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle amansız hastalık vadiında çdüzenışmalarını baki enlileterek baki faydası dokunmaktadır. Türkiye’de birgeniş öğün Türkiye Senenin Marifet âdemı ödülüne layık görülmüştür. Yalnızca ülkemizde değil dar haricinde şu demek oluyor ki kürevi anlamda da birgeniş ödülleri alarak bulduğu farklı önlemların huzurlığını almıştır. ılımlığı olan Metehan Yeşil ile birlikte oflaz nöbetlere imza atmaya devam eden Alkoçlar, çdüzenışmalarını kendi şirketi üzerinde halletmeye devam ediyor. Ülkemiz kucakin yararlı olmasını düşündüğü önlemlarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı nöbete yarayacak önlemları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan kadar bize yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme gelen blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon kadar kavramlar birgeniş farklı iş koluna bütünleşmiş olmaya devam ederken misal faaliyetler ülkemizde de gündeme gelmeye kelleladı.

Ülkemizde çalışkanlık gösteren ve bu alanda çdüzenışmaları kâin Spektral Plasman Bankası Eş Başkanı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir katma porte yaratacağını kaydetti. Türkiye’de madencilik vadiındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklanan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok benzeyen zamanda ülkenin doğusunda arsa vadi bir altın sahası ile birlikte kellelatacağız.” şeklinde paylaşımda bulundu.

Kripto varlıklardaki fiyat değnöbetikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir envestisman aracı olarak kalmasını sağlamlamanın yolunun sabit porte yahut miktara iye “Stablecoin”lerden geçtiğini tamlayan Spektral Plasman Bankası Başkan Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Kol’a bağımlı mızrap ruhsatları ile sağlamlanabileceğine ilgi çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Kol mızrap ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak meşru madun kuruluşsı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı sağlamlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile alakadar de veri veren Yeşil şu açıklamalarda bulundu: “Yeni hak modülü(staking) projemize sonsuzî güvence olarak nöbettiraklerimizden Rum Kalsit AŞ’nin kalsit pres izinını da vereceğiz. İzmir 6. Ticaret Mahkemesi’nin 2021/66 adetlı Yönerge’si ile değerlenen 292 milyon ekü değerinde bir teknik güvence ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi tarafından 74332 Rapor No.sutaş ve 18.06.2020 neşriyat tarihi ile düzenlenen Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’de pomza ve perlit sahası sarhoş olmak üzere dü endüstriyel hammadde mızrap sahasını almış olduğunı duyurdu.

Şirketten yapılan yazılı açıklamada ufuklerine arsa maruz TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Iyi Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye büyük katma porte mizan potansiyeline iye bulunduğunu belirtti.

Perlitin inşaat piyasasında ısı ve seda yalıtımı gerekli olan alanlarda kullanılacak olan malzeme bulunduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘Gelgelını gerçekleştirdiğimiz pomza mızrap sahasının ise doğal malzeme kuruluşsındaki evinsizluklar sayesinde yüce derecede ısı ve seda yalıtımı özelliklerine iye. Bu özelliği sayesinde kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan yüce oranlarda yalıtım sağlamlıyor.’ değerlendirmesinde bulundu..

TBY Holding İnovasyon Direktörü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi halka bildirme planları bulunduğunu söyledi. Alkoçlar, ‘İlgili mızrap sahalarının vasat vadede CRIRSCO kriterlerine usturuplu rezerv belirleme raporları düzenlenerek halka bildirmeı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada arsa vadi teferruatlara bakarak hassaten, TBY Holding sabık ay İnovasyon Direktörü Alkoçlar nezdinde Alman Sıhhat Bakanlığı’nda GBTÜ muadili nebati ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, sabık günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle enerji tesisinin yüzde 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

https://noktavurusluyazicilar.name.tr/ https://agizvedissagligi.name.tr/ https://korumaalanlari.name.tr/ https://guzelliksalonu.name.tr/ https://ikincielalimsatim.name.tr/ https://howtoget.enpatika.com/ https://cheat.enpatika.com/ https://whichcountry.enpatika.com/ https://whatstock.enpatika.com/ https://howtogetaloan.enpatika.com/ Heets
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
instagram takipçi satın al https://seokoloji.gen.tr
Puff Bar
hacklink hacklink hacklink hacklink hacklink hacklink
puro satın al sigara satın al betsat casino bahis siteleri onwin bahigo betsat steroid satın al korsan taksi korsan taksi https://www.sohbetci.net.tr/
https://escortnova.com/